605 644 104

fhu.greka@wp.pl

Lublin

20-150 Lublin

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe Lublin, ogrodzenie panelowe lubelskie, montaż ogrodzenia Lublin

Wszyscy, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na przyjazną i fachową obsługę oraz doradztwo. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas najważniejsze!

 • Bezpłatna wycena
  Kalkulacja kosztów w oparciu o kompleksową analizę potrzeb naszych Klientów jest darmowa i ma charakter niezobowiązujący.
 • Indywidualne podejście do Klienta
  Nasze usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji – sprostamy oczekiwaniom bez względu na charakter realizowanego projektu.
 • Uczciwość
  Gwarantujemy konkurencyjne warunki cenowe i rozsądne zarządzanie budżetem, zarówno w kwestii wyceny, materiału, jak i kosztów wykonywanych prac.
 • Materiały własne lub materiały inwestora
  Wykonujemy prace zarówno w oparciu o nasze materiały własne, jak i o materiały inwestora.
 • Estetyczne i funkcjonalne
  Wykonujemy wytrzymałe i funkcjonalne ogrodzenia panelowe, które mogą służyć naszym Klientom przez wiele lat, wykorzystujemy najwyższej klasy materiały.

Nasza oferta - ogrodzenia panelowe Radawiec, ogrodzenia panelowe Lublin montaż

W naszej ofercie znajdują się wszystkie komponenty, które są niezbędne do instalacji ogrodzenia panelowego. Są to:

 • panel ogrodzeniowy drut fi 4 i 5mm,
 • słupki ogrodzeniowe 60x40mm,
 • obejmy ogrodzeniowe,
 • podmurówka betonowa,
 • łącznik betonowy,
 • łącznik metalowy.

Ogrodzenia panelowe Lublin, montaż ogrodzenia Lublin

Ogrodzenia panelowe cieszą się rosnącą popularnością i są chętnie wybierane, zarówno w przypadku posesji prywatnych, jak i użytku publicznego. Ich niewątpliwą cechą jest łatwość montażu, trwałość oraz estetyczny wygląd, a przy tym atrakcyjna cena. Tego typu ogrodzenie składa się z paneli ogrodzeniowych (3D lub 2D), które montuje się do słupków ogrodzeniowych przy pomocy specjalnych obejm. Zalecane jest także wykonanie betonowej podmurówki, chociaż nie jest to obowiązkowy krok - konstrukcja będzie jednak mniej stabilna, a jej forma mniej dekoracyjna. Dopełnieniem projektu jest zamontowanie bram (przesuwnych lub skrzydłowych) i furtek.

Zalety ogrodzenia panelowego lubelskie, ogrodzenia panelowe Lublin montaż

Popularność ogrodzeń panelowych wynika z wielu zalet, jakie posiada to rozwiązanie. Do jednych z najważniejszych z pewnością należy cena, która jest konkurencyjna w stosunku do innych typów ogrodzeń. Łatwość i szybkość montażu sprawia, że prace nad ogrodzeniem terenu mogą zakończyć się w ciągu jednego dnia. Ogrodzenia panelowe są wielofunkcyjne i uniwersalne, sprawdzą się doskonale jako wydzielenie prywatnej posesji mieszkalnej, ogrodzenia terenów rekreacyjnych, sportowych, magazynowych, handlowo-usługowych lub osiedli. Są chętnie wykorzystywane do grodzenia bocznych granic działki, jako alternatywa dla zwykłej siatki ogrodzeniowej.

Ogrodzenie panelowe lubelskie - cena ogrodzenia panelowego Lublin, ogrodzenia panelowe Radawiec

Cena ogrodzenia panelowego jest uzależniona od wielu czynników: od jakości i rodzaju użytych komponentów po sposób montażu. Rozstaw i grubość prętów paneli ogrodzenia ma wpływ na ostateczny koszt całej inwestycji, jednak grubsze druty o gęstym rozstawie to solidność i trwałość ogrodzenia.

Ogrodzenia panelowe Lublin - panele 2D i 3D

Każdy, kto staje przed wyborem paneli ogrodzeniowych, musi wybrać między panelami 2D i 3D. Panele 3D są nieco tańszym rozwiązaniem i wyróżniają się lekko wypukłą, bardziej ozdobną formą - posiadają wytłoczenia w pionowych drutach. Uwypuklenia w trójkątnym kształcie dodają panelom sztywności i wpływają na stabilność ogrodzenia. Są znacznie częściej wykorzystywane do grodzenia terenów prywatnych. Panele 2D mają gładką powierzchnię, bez uwypukleń. W ich budowie wykorzystano dodatkowe pręty poziome, które wzmacniają konstrukcję.

Panele mogą występować w różnych kolorach. Najpopularniejsze to czarny, zielony i brązowy.

Jak dbać o ogrodzenie panelowe? Ogrodzenia panelowe Lublin, montaż ogrodzenia Lublin, ogrodzenie panelowe lubelskie

Ogrodzenie panelowe nie sprawia problemów w utrzymaniu. Pokrycie paneli ocynkiem lub ocynkowanie i malowanie proszkowe przedłuża ich żywotność i zapewnia estetyczny wygląd. Tego typu powłoka zabezpiecza panele przed czynnikami zewnętrznymi, jak woda i powietrze, chroniąc je przed korozją.

Ogrodzenia panelowe a krzewy i rośliny pnące - ogrodzenia panelowe Lublin, ogrodzenie panelowe lubelskie, montaż ogrodzenia Lublin

Czy w pobliżu ogrodzenia panelowego można sadzić rośliny pnące? Odpowiedź brzmi: tak! Oczka, które tworzą pręty ogrodzenia, mogą okazać się świetnym rusztowaniem dla bluszczu czy winorośli. Rośliny, które oplotą panele ogrodzeniowe zapewnią większą prywatność, osłonią posesję przed wzrokiem sąsiadów i będą ciekawym akcentem dekoracyjnym ogrodu.

Doskonałym wyborem są także ponadczasowe tuje, które tworzą zielone i bujne żywopłoty przy ogrodzeniu. Ich dużym atutem jest zimozieloność, co odróżnia je od winorośli lub bluszczu.

Ogrodzenia panelowe Radawiec, ogrodzenia panelowe Lublin montaż

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogrodzeń panelowych, które gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność oraz są uniwersalne, trwałe i solidne. Gwarantujemy najwyższą jakość użytych materiałów oraz usług, a także fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Oprócz kompleksowej usługi montażowej oferujemy także sprzedaż i transport materiałów do wybranego miejsca.

Kontakt

 • Skład ogrodzeń panelowych
 • Biuro i magazyn
 • Radawiec Duży 64
 • 21-030 Motycz